Lenkimo presai

 

EcoBend serija, Ermaksan

Šis įrenginys yra skirtas įmonėms, kurioms reikalingas didesnis lapo lenkimo tikslumas. Speciali hidraulinė sistema, kuri yra įrengta staklėse, gali žymiai padidinti našumą.

Darbo tikslumas ir aukšta lenkimo kokybė yra užtikrinama hidraulinių vožtuvų, kurių kontrolė vykdoma elektroniniu būdu. Įrengimas automatiškai kalibruojamas kiekvieną kartą paleidus, kas turi teigiamą poveikį darbo kokybei.

Staklių komponentai, pagaminti įmonių, kurios yra lyderiaujančios savo šakose. Labai jautrūs mašinos linijiniai davikliai pagaminti įmonės Heidenhain, numato lenkimo ašių sinchronizavimą. Lenkimo proceso jėga yra derinama valdymo programos. SERVO-hidraulinė sistema, pagaminta įmonės Bosch-Rexroth ar Hoerbiger, išsiskiria savo tikslumu ir patikimumu. Siemens elektrinis komponentas yra pagamintas laikantis tarptautinių saugos reikalavimus. CYBELEC DNC 60PS valdiklis kontrolės procesą paverčia paprastu ir patogiu.

 

Įvedę reikiamus medžiagos parametrus (tipas, storis, plotis ir ilgis), presas leidžia atlikti lenkimą norimu kampu be bandymų. Iškart išleidžiama detalė, pagaminta pagal CNC įvestą programą. Įrankio judėjimo apskaičiavimas reikalingas lenkimui iš anksto nustatytu kampu, taip pat vyksta automatiškai. Yra galimybė įvesti į valdymo įtaiso atmintį programas ir pakartotinai jas panaudoti. Standartinė puansono ir matricos sistema paruošta kokybiškam darbui sudėtingomis sąlygomis. Medžiaga – aukštos kokybės plienas, kuris buvo termiškai apdorotas, kas apima privalomą grūdinimą kietumui padidinti ir papildomą šlifavimą geriausiai lenkimo kokybei užtikrinti.

Reguliuojama galinės atramos sijos ir pirštų padėtis padidina ruošinio stabilumą ir jos vietą staklėse tikslumą. Įrengimo įjungimo proceso valdymas atliekamas, naudojant du pedalus ir specialius mygtukus, o saugos jutikliai blokuoja staklių darbą esant pavojui operatoriaus sveikatai.

 Yra galimybė naudoti papildomą įrangą, kuri apima:

 • Priekinę žibintų arba lazerinę apsaugos sistemą;
 • Pneumatinę arba hidraulinę apsauginę puansono ir matricos sistemas;
 • Priekinį palaikymą su guolinėmis atramomis;
 • Automatinę kreipiančiųjų tepimo sistemą;
 • Specialiai pagamintas matricas ir puansonus.

Papildoma įranga padės optimizuoti įrenginio darbą ir padaryti jį labiau produktyviu ir saugiu.

Daugiau informacijos PDF formatu

 

MicroBend serija, Ermaksan

Įmonė Ermaksan - viena iš rinkos metalo apdirbimo įrangos gamybos lyderių. Jis siūlo savo klientams aukšto tikslumo ir pažangius lenkimo presus skirtingų modelių bei komplektavimo. Tarp jų yra kompaktiškas modelis MicroBend skirtas nedidelių detalių gamybai. Standartinės komplektacijos staklės leidžia atlikti reikiamą, skirtingų konfigūracijų metalo profilių lenkimo, darbų apimtį. Šios serijos staklių aukšta kokybė ir tikslumas užtikrinamas hidraulinės įrangos Bosch ir Hoerbiger, taip pat elektros įrangos Siemens. Lakštinio metalo lenkimo proceso automatizavimas ir programavimas atliekamas valdymo bloko CNC Cybelec. Jos patikimumas yra garantuojamas gamintojo, bei techniniu aptarnavimu visame pasaulyje.

 

Standartinė modelio komplektacija apima galingą servo-hidraulinę sistemą Bosch-Rexroth arba Hoerbiger. Vėsinimas yra vykdomas sistemos Siemens. Valdiklis Cybelec 60 DNC PC atlieka reikiamų darbo su lenkimo presu parametrų nustatymus, įskaitant tikslią kontrolę ir pozicionavimą ašyse X-Y1-Y2. Programavimo paprastumas ir ekranas leidžia operatoriui greitai orientuotis tikslaus lenkimo procese. Galinė atrama  su ašimi X, motorizuoto sraigtinio veleno, servo variklio ir kreipiančiųjų dėka. Valdymo sistema turi pedalus su avarinio stabdymo mygtuku atitinka CE normas. Galinė apsauga vykdoma foto elemento dėka o priekinė- šviesos sistemos «SICK».

Kaip papildoma komplektacija modelyje MicroBend įdiegti 2D valdikliai ER70 ir DELEM 66 W, ir galinės atramos R ašis.

Nuotolinis valdymas įrengtas ant mobilaus stovo, kas leidžia patogiai valdyti įrengimą. Standarte taip pat yra pagrindinis įrankių rinkinys, specializuoti įrankiai ir įrankių spintelė.

Monolitinis preso konstrukcija, pagaminta iš didelio atsparumo plieno užtikrina jo patvarumą ir produktyvumą. Lenkimo presai MicroBend – tai ekonomiškas ir patogus įrangos modeli tiksliam metalo apdirbimui.

 

 

 

PowerBend PRO serija, Ermaksan

Hidraulinis lenkimo presas su CNC Power Bend PRO yra pagamintas remiantis įmonės Ermaksan inžinerijos technologijų ekspertų patirtimi. CNC presas skirtas didelio tikslumo ilgalaikiam darbui. Serija Power Bend užima centrinę vietą lankstymo su CNC presų rinkoje aukščiausios lenkimo kokybės ir tiksliu lenkimų eilės atkartojimų dėka. Standartinėje preso komplektacijoje  yra lenkimo proceso automatizavimo kontrolė.

Power Bend PRO turi valdiklį DNC600S CNC. Valdymo metu operatorius mato grafinį vaizdą 2D ir gali užprogramuoti norimą rezultatą. Programavimas palengvintas užuominomis, kurios pasirodo grafiniame ekrane lenkimo proceso metu. Valdiklis gali automatiškai reguliuoti kampą, eigos dydį, lenkimo jėgą, o operatoriui, ekranas rodo aiškią proceso seką. Ši ataskaita gali būti naudojama ir dokumentacijos rengimui.

 

 

Power Bend PRO lenkimo preso su CNC privalumai yra akivaizdūs: tai automatinis proceso konfigūravimas ir galinės atramos kontrolė , grafinis detalės atvaizdavimas. Taip pat svarbus yra matricos suderinamumas su gaminama detale bei galimybė kontroliuoti detalės susidūrimą su preso mechanizmais. Pliuso mygtuku jūs galite reguliuoti greitį ir atlikti veiksmus pusiau automatiniu (o ne tik automatiniu) režimu. Svarbiu privalumu yra ir unikalus kūginių formų lenkimas, prieinamas ne kiekvienam presui.

Standartinėje komplektacijoje lenkimo presas Power Bend PRO su CNC turi keturias ašis, spalvotą, skaitmeninį, 10 versijos valdyklį Cybelec MODEVA, su programomis PC1200, CyCAD, Lucia. Taip pat būna kontrolieriai: spalvotas Delem DA66W 2D ir EKA Kvara 200. Galinė atrama įrengta su dviem ašimis,  motorizuotu sraigtiniu velenu, servo varikliu ACindramat. Pati servo hidraulinė sistema - hidraulinės įrangos pirmaujančio pasaulio gamintojų - Bosh-Rexroth. Kai kuriuose presuose - Hoerbiger.

Standartinė sudėtinė matrica užgrūdinta ir nušlifuota, o valdymo pultas yra ergonomiškas ir mobilus. Dirbant padeda ne tik tai, bet ir galinis šviesos ekranas bei linijiniai ašių judėjimo kontrolės jutikliai. Detalė darbo metu ne tik fiksuojama bet ir atsargiai iškraunama priekinio palaikymo su grioveliu ir matuokle.

Papildomai įrenginys gali būti sukomplektuotas su šviesos ir lazerine apsaugos sistema, kreipiančiųjų tepimo sistema, specialiomis matricomis ir puansonais, taip pat su daugeliu kitų naudingu aksesuaru.

Daugiau informacijos PDF formatu

 

 

SpeedBend serija, Ermaksan

Laikas, skirtas operacijos atlikimui yra labai svarbiu faktoriumi gamybos procese. Norėdami padidinti greitį ir pagerinti produktų kokybę buvo sukurta įrenginių serija Speed-Bend, leidžianti žymiai sumažinti laiko sąnaudas.

Didelis darbo greitis yra gaunamas didinant laisvo kritimo greitį, grįžimo bei ruošinio lenkimo greitį. Darbo procesų pagreitinimas neturėjo įtakos gaminamų detalių kokybei. Siekiant užtikrinti aukštos kokybės lenkimą, naudojami prailginti įrankiai, viršutinio spindulio judėjimo atstumo padidinimas ir aukšto tikslumo įrankiai, kurie yra įdiegti staklėse kaip standartiniai.

Staklių valdymui naudojamas CNC. Įdiegta operacinė sistema yra panaši į "Windows" ir leidžia programavimą 2D ir 3D. CNC automatiškai atlieka darbo procesų seką ir kontroliuoja susidūrimą. Skaitmeninis kampų matavimas ir lenkimų kontrolė, taip pat atliekama valdymo mechanizmo.

 

 

LCD liečiamas ekranas rodo statusą ir leidžia užprogramuoti formos, ruošinių padavėjo, sudėtinių dalių ir apsauginių įtaisų darbą. Yra galimybę pritaikyti ekrano spalvų schemą, klaviatūros ir pelės prijungimą, naudoti savo multifunkcinę tekstinę klaviatūrą ir galimybę kontroliuoti įrenginį nuotoliniu būdu.

Daugiau informacijos PDF formatu

 

 

Evolution II serija, Ermaksan

Lenkimo presai serijos Evoliution su CNC - tai nepakeičiamas įrengimas gamybai, susijusiai su metalo lenkimu.

Pagrindiniai privalumai:

 • Lenkimo preso darbas yra beveik begarsis - 63 dB;
 • Energijos nuostoliai sumažinti iki minimumo (energijos taupymas beveik 60%);
 • Sumažinamas energijos suvartojimas:
  • 95%, esant pasirengimo lenkimui būsenoje;
  • 95% per sijos laisvo kritimo metu;
  • 50% lenkimo proceso metu. Kuo plonesnis lakštas, tuo didesnis energijos taupymas;
  • 84% jei laukimo laikas atitinka lenkimo technologiją;
  • 70% atgalinio sijos judėjimo procese.
 

Viena iš lenkimo preso funkcijų – alyvos cirkuliavimo nutraukimas siurbliui neveikiant, to dėka ji išlaiko stabilią temperatūrą, kuri užtikrina maksimalų pjovimo parametrų pakartojamumą, kuris yra svarbus masinėje detalių gamyboje. Ši funkcija taip pat padeda sumažinti alyvos sunaudojimą iki 80%, todėl mašina veikia 5 metus be alyvos keitimo. Savo ruožtu, tai veda į siurblio bei visos sistemos gyvavimo laiko padidėjimą. Slėgio praradimo nebuvimas suteikia maksimalią lenkimo galią o atskiri rezervuarai, numatyti ašims Y1 ir Y2, supaprastina preso aptarnavimą.

Be to, įrenginys leidžia atlikti idealių mažų dalių lenkimą įvairiose taškuose (tikslumas yra diapazone ± 0,01 mm).

Daugiau informacijos PDF formatu

 

Heavy Duty įrengimai, Ermaksan

ERMAKSAN patikimumas, aukšta produktų kokybė, aukštosios gamybos technologijos patenkina nuolat besikeičiančios pasaulinės rinkos poreikius, stebi technologijų vystymąsi ir siūlo klientams lanksčius sprendimus kiekvieną dieną.

Sunkieji lenkimo presai ERMAKSAN patenkina visus sunkiosios mechanikos inžinerijos sričių poreikius.

Sunkusis lenkimo presas ERMAKSAN eliminuoja darbo ir laiko gaišimą teikiant lanksčią sprendimą visoms pramonės poreikiams.Teisingas pasirinkimas, jeigu norite atlikti gilesnius ir galingus lenkimus;

Sunkūs lenkimo presai ERMAKSAN leidžia jums dirbti su maksimaliu efektyvumu ir laiko taupymu.

Sprendimai sunkiems lenkimams:

 • Ideali konfigūracija sunkiems lenkimams.
 • Tikslus rezultatas atliekant gilius lenkimus bei lenkimus per visą ilgį.
 • Pastovus tikslumas dinaminio įlenk ių kompensavimo dėka.
 • Patvari sunki nelanksti konstrukcija.
 • Lengva naudotis ir apmokyti dirbti.
 

Sunkusis standartinės specifikacijos lenkimo presas ERMAKSAN gali apdirbti gilius ir ilgus ruošinius su didžiausiu tikslumu ir kokybe.

Bendrosios savybės

 • Chromuoti cilindrai yra gaminami 0,001 mm tikslumu, stūmokliai specialiai sustiprinami.
 • Priekinės slystančios a palaikymo atramos sumontuotos išilgai įrenginio lengvai reguliuojamos.
 • Du foto elementai, esantys galinės atramos abiejose pusėse.
 • Greitas įrankių montavimas.
 • Optinės linijinės skalės su tikslumu iki 0,001 mm.
 • Pakabinamas ir mobilusis valdymo blokas ant sijos, kuri leidžia operatoriui dirbti plačiu kampu.
 • HEIDENHAIN ir GIVI MISURE linijinės skalės
 • Reguliuojamo aukščio priekinės palaikymo atramos.
 • Elektros sistema SIEMENS.
 • Sinchroniniai darbiniai cilindrai suteiks jums geriausius rezultatus su optimaliu lenkimo pakartojimų santykiu.
 • Lengvai ir patogiai naudojamas valdiklis laisvai juda išilgai mašinos.
 • Itin stipri 2 ašių galinės atramos sistema (X = 800 ir R), su pakartojamumu 0,01 mm, juda kreipiančiųjų ir sraigtinių movų pagalba, lenkimo ilgis nustatomas CNC, sulankstomi galinės atramos pirštai atvirkštinio lenkimo atlikimui.
 • 2 ašys (X, R), 4-ašys (X, R, Z1, Z2), 6 ašys (X1, X2, R1, R2, Z1, Z2,) galinės atramos opcija su servovarikliais.
 • Galimybė atnaujinti papildomą įrangą įvairiais valdymo variantais.
 • Automatinis ašių išdėstymas, kai įrengimas yra įjungtas.
 • Šoninė apsauga standartizuota pagal ES standartus.
 • Patogus, ergonomiškas, mobilus valdymo blokas yra skirtas naudoti tandemuose.

Išskirtinis dizainas visais aspektais;

ERMAKSAN padidina patikimumą kiekvieną dieną, dirbant su patyrusiais inžinieriais ir naudojant naujausias technologijas sparčiai augančioje metalo apdirbimo pramonėje.

 • Gilūs lenkimai
 • Galingesni lenkimai
 • Platesnės lenkimai
 • Aukštos kokybės ir pasikartojantys lenkimai gauti naudojant sinchronizuotus cilindrus ir vožtuvus.
 • Pirminis automatinis ašių išdėstymas ir kalibravimas įjungimo metu.
 • Visį ERMAKSAN įrengimai sukurti naudojant Solid Works 3D-programavimą ir pagaminti iš nerūdijančio plieno ST44-1 panaudojant naujausias technologijas.
 • Tvirta viršutinė sija veikia ant 12slydimo paviršių ir 8 taškų krumpliaračių su 0,01 mm tikslumu.
 • Pasaulyje pripažinti, sustiprinti, tikslūs viršutinis ir apatinis įrankiai.
 • Tylus aukšto slėgio siurblys.

Sunkūs lenkimo presai tai puikūs, didelio našumo įrengimai su gilaus lenkimo galimybėmis, kurie bus naudojami ilgus metus.

HiPerfect konfigūracija su 6 galinės atramos ašimis;

Atlikite sunkius lenkimus lanksčios, individualios ir lengvai naudojamos galinio kalibravimo konfigūracijos dėka.

Daugiau informacijos PDF formatu