Apie

APIE ĮMONĘ 

UAB “BMTC“ specializuojasi metalo apdirbimo įrengimų ir technologijų srityje. Įmonė ne tik tiekia įrengimus, bet pilną technologiją: stakles, apmokymus, technologines žinias, parenka ir tiekia įrankius. BMTC serviso grupė rūpinasi staklių derinimo ir paleidimo darbais, bei tolesniu techniniu aptarnavimu, taip pat remontu garantiniu ir pogarantiniu laikotarpiu. Įmonė siūlo pilną lakštinio metalo apdirbimo technologinį spektrą.

BMTC dirba kaip Lietuvoje taip ir Latvijoje, Estijoje bei Baltarusijoje. Įmonėje ypač didelis dėmesys skiriamas specialistų parinkimui ir jų žinių nuolatiniam tobulinimui. Visi jie turi aukštesnįjį arba aukštąjį techninį išsilavinimą ir papildomai mažiausiai du kartus per metus vyksta į specializuotus mokymus. Tai leidžia išlaikyti aukštą specialistų kvalifikaciją ir neatsilikti nuo technologijų vystymosi.

Dirbant su klientais išanalizuojami jų poreikiai pagal 5 M metodą: žmonės, įrengimai, metodas, žaliavos, pinigai (men, machine, method, material, money). Tai leidžia taip parinkti technologiją klientui, kad jis sugebėtų našiai gaminti kokybišką ir nebrangų produktą. Nuolat stebime situaciją bei naujoves įrengimų gamybos rinkoje tikslu siūlyti geriausius įrengimus už patrauklią kainą.

Siūlomos įrangos dokumentacija (instrukcijos, mokymų medžiaga) bei staklių valdymo programos paruoštos lietuvių kalba. Visos staklės valdomos programiniu būdu, todėl apmokymas tampa paprastas, žmogiškasis klaidų faktorius sumažėja iki minimumo.

IMG_20141204_113402

Parduodama įranga :

  1. Kontūrinio metalo lapo pjovimo staklės:

-  Lazerinis pjovimas
-  Pjovimas vandens čiurkšle
-  Plazminis pjovimas
-  Dujinis pjovimas

  1. Koordinaciniai revolveriniai presai
  2. Giljotinos
  3. Juostiniai pjūklai
  4. Lankstymo ir valcavimo staklės (lakštų ir profilio)
  5. Vamzdžių, profilių apdirbimo staklės (pjovimas, lenkimas, šlifavimas)
  6. Lapo apdirbimas iš rulono: profiliavimo, skersinio ir išilginio pjovimo linijos
  7. Lakštinės medžiagos šlifavimo staklės, oksido valymo įranga.
  8. Kiti įrengimai
  9. Eksploatacines medžiagos, detalės, įrankiai, atsarginės ir susidėvinčios dalys.

Įrengimus pastatome, paleidžiame, apmokome užsakovo personalą, užtikriname garantinę ir pogarantinę priežiūrą, bei tiekiame įrankius, susidėvinčias ir atsargines dalis bei medžiagas.

Mūsų technikų bei pardavimų grupės dėka, sukaupę nemažą patirtį, siekdami tenkinti rinkos poreikius, siūlome savo paslaugas įrangos parinkimo technologiniams poreikiams, gamybos technologinio paruošimo, tiekimo, montavimo/išmontavimo, apmokymų, derinimo, garantinės ir pogarantinės priežiūros bei remonto srityse.

Siūlomos paslaugos:

- Konsultacijos įrangos, įrankių parinkimo ir technologijos klausimais
- Įrangos įsigyjimo galimybė lizingo būdu;
- Paslaugų komplektas apimantis pristatymą, pastatymą, sumontavimą, išmontavimą, instaliavimą apmokymus ir techninį aptarnavimą;
- Garantinis ir pogarantinis įrangos aptarnavimas, bei remontas
- Atsarginių dalių, detalių ir įrankių pristatymas;
- Staklių remontas, derinimas, priežiūra;
- Techniniai, technologiniai apmokymai.